Перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Віталій Шпак разом із заступником голови РДА – начальника РВА Сергієм Проходою провів чергову робочу нараду з очільницею Апостолівської громади Лесею Міхно та керівником КП «Апостолівська міська лікарня» Андрієм Григоренком.
Присутні, обговоривши питання забезпечення сталої роботи лікарні, виокремили шляхи фінансування закладу, який обслуговує мешканців Нивотрудівської, Грушівської, Зеленодольської та Апостолівської громад. Належне матеріальне забезпечення медичної установи є запорукою доступу до якісної медицини кожного з пацієнтів, атож питання є одним з пріоритетних у роботі районної влади.