Обговорили питання сталої роботи Апостолівської міської лікарні
опубліковано 13 березня 2023 року о 13:36

Перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Віталій Шпак разом із заступником голови РДА – начальника РВА Сергієм Проходою провів чергову робочу нараду з очільницею Апостолівської громади Лесею Міхно та керівником КП «Апостолівська міська лікарня» Андрієм Григоренком.


Присутні, обговоривши питання забезпечення сталої роботи лікарні, виокремили шляхи фінансування закладу, який обслуговує мешканців Нивотрудівської, Грушівської, Зеленодольської та Апостолівської громад. Належне матеріальне забезпечення медичної установи є запорукою доступу до якісної медицини кожного з пацієнтів, атож питання є одним з пріоритетних у роботі районної влади.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux