У Зеленодольській громаді продовжують працювати над відновленням водопостачання для мешканців села Мар’янське.
Нині тут тривають роботи з прокладання водопроводу. Працівниками Мар’янської дільниці КП «Зеленодольський міський водоканал» впродовж минулого тижня вже було прорито 600 метрів траншей та спаяно 400 метрів поліетиленових труб. Долучилися і небайдужі місцеві мешканці.
Незважаючи на важку щоденну працю, роботи не завершено. Тому у громаді закликають людей гуртуватися й долучатися до реалізації важливого для усіх проекту. Адже разом ми здатні досягти більшого.